Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bununla mutlu olduğunuzu varsayarız.

Plajlar

Adanın en popüler plajları adanın kuzeyinde yer alan Kolymbithres, Lagkeri. Monastiri and Santa Maria plajlarıdır. Tercihiniz daha sakin ve kalabalık olmayan plajlarsa adanın güneyinde bulunan Aliki ve Faragga plajlarına gidebilirsiniz. Adanın batısında Agia Irini, Krios, Livadia, Martsello ve Parasporos plajları, doğusunda ise Ampelas, Dryos, Logaras, Molos, Piso Livadi ve Pounta plajları bulunmaktadır.
Paros özellikle rüzgâr sörfü, uçurtma sörfü, yelken gibisu sporları sevenler için ideal bir tatil yeridir. Rüzgâr sörfü için en uygun plajlar Hrisi Akti ve Nea Hrisi Akti’dir. Hrisi Akti rüzgâr sörfü öğrenmek isteyenler için adanın en güzel alanıdır.
Her sene Hrisi Akti Plajında PWA (Professional Windsurfers Association) organizasyonları ve rüzgâr sörfü turnuvaları düzenlenmektedir. Paros su sporu severler için uluslararası su sporları oyunlarını izleyebileceği, katılabileceği bir cennettir. 

Hakkımızda

Her bir villa unutulmaz anlar yaşamanız için Kiklad mimarisiyle, özgün bir tarzda dizayn edilmiştir.
Daha fazlası için…

Iiletişim

Faaliyet: Mayıs- Ekim
Addres: Naousa, Paros GR
Telefon: (+30) 22840 51858
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.