Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bununla mutlu olduğunuzu varsayarız.

Paros

Paros adası Kikladlar’ın kalbinde Ege Denizi’nde bulunmaktadır.
Paros, geleneksel mimarisi, kumsallar, turkuaz kristal deniziyle her yıl binlerce misafiri cezbeden ve sevilen bir destinasyondur.
Onlarca muhteşem sahilinde dışında, Kolymbithres’ te bulunan Mycenaean Acropolis, Arkeoloji Müzesi, Parikia’da yer alan Ekatontapyliani Kilisesi, Naoussa’ da ki Venedik Kalesi ve Folklor Müzesi gibi tarihi ve ören ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Paros eşsiz kalitede ki mermerleriyle de tanınmaktadır.
Paros şarapçılık- bağ turizmi için önemli bir destinasyondur. Şarap eksperleri bölgenin bağlarında üretilen seçkin şarapları deneyimleyebilirler. Parikia – Naoussa arasında şarap tadım gezileri düzenlenmektedir. Parikia adanın baş şehridir ve en büyük liman burada bulunmaktadır. Parke taşlı dar sokaklar, beyaz evler bölgenin mimarisini karakterize eder. Adanın kuzey kısmında yer alan Naoussa, şüphesiz Akdeniz’deki en önemli limanlardan biridir. Geleneksel kozmopolit balık avlanma alanı olarak kalması, dar parke taşlı sokakları ve kiklad mimarisine sahip bembeyaz evleriyle herkesi büyüler.
Paros seçkin lezzetlerin adanın geleneksel ürünleriyle yapılan muhteşem yemekleri ile bilinmektedir. Bu lezzetleri deniz kenarında bulunan küçük tavernalarda deneyebilirsiniz.
Paros atmosferli kafeleri, kokteyl barları, clubları ile gece hayatı oldukça canlı bir adadır.

Hakkımızda

Her bir villa unutulmaz anlar yaşamanız için Kiklad mimarisiyle, özgün bir tarzda dizayn edilmiştir.
Daha fazlası için…

Iiletişim

Faaliyet: Mayıs- Ekim
Addres: Naousa, Paros GR
Telefon: (+30) 22840 51858
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.